GorilySlavia Plzeň
10:4(4:1,3:0,3:3)
ne 22. 9. 2024 18:00 @ Area D, Divize, 2. kolo

Gorily zahájily sezónu v Divizi vítězně

Áčko ve druhém kole přivítalo rezervní tým ze Slavie Plzeň. S přehledem si poradilo, nadchlo fanoušky skvělými kombinacemi a trenér Jakub Čech dal prostor i juniorům.

Premiéra pro Kubu Čecha vítězná

Ač šla rezerva Slavie Plzeň brzy v zápase do vedení, tak gorilí tým zůstal klidný a brzy se srovnal nejen v projevu na hřišti, ale i ve skóre. Sezónu otevřel Tomáš Pour skvělou střelou. V další minutě se ze středu otočil s míčkem Filip Tábořík a rozjásal podruhé halu. Skóre v této třetině navýšily další opory týmu, kapitán Kryštof Lehečka a šikula Matěj Surák.

Druhou část Gorily kontrolovaly a přidaly i další branky, míček skvěle poslal za záda Jůny Matěj Živčák, prosadil se také Adam Hašek a na konci ťukesu byl zakončující Ondra Budek. Ve třetí části Jiří Veselý zvyšoval už na 8:1. Pak ovšem přišel kratší výpadek v naší hře a Slávie skóre snížila. Nakonec ještě Gorily přidaly dvě branky, radoval se Ondra Sihelský a znovu Matěj Surák.

Prostor pro třetí lajnu

Hodně času na hřišti dostala i třetí řada, kde mezi muži debutovali další tváře. Premiéru měli Karel Altman a Tomáš Bolda z juniorky, brankář Filip Černý zápas sledoval jen z lavičky, skvěle chytající Filip Šrámek ho zatím mezi tři tyče nepustil.

Zápas potom okomentoval trenér Jakub Čech: "První zápas, první tři body. Výkon určitě nebyl ideální, tady máme prostor pro zlepšení. Děkujeme soupeři za férové utkání a gorilím fanouškům za skvělou podporu."

Další zápas odehrají muži venku, čeká je nováček Sokol Dobříš a hrát se bude na hřišti soupeře.